Skip Navigation LinksLepší přehled... > Produkty > C4I2 systémy > Speciální mobilní kontejnerové pracoviště

Speciální mobilní kontejnerové pracoviště

Speciální mobilní kontejnerové pracoviště

Jeden z hlavních společných projektů takzvané "chytré obrany" NATO.

  • Speciální kontejnerová pracoviště vybavená elektronickými systémy
Na základě zkušeností z účasti na projektu AGS, který je jedním z hlavních společných projektů tzv. "chytré obrany" NATO, realizujeme specializované kontejnerové zástavby nejen pro vládní a vojenské, ale i soukromé zákazníky.  

Naše speciální mobilní kontejnerová pracovistě:

  • Mají certifikace TEMPEST dle standardů NATO
  • Zajišťují ochranu citlivých informací a bezpečný přenos dat 
Základní informace o projektu AGS - NATO

Prostřednictvím sítě pozemních senzorů a špičkových bezpilotních letounů bude systém AGS schopen odhalit a stopovat pohybující se objekty.

Poskytne radarové a satelitní snímky pozorovaných oblastí včetně předávání důležitých informací velitelům i vojákům v reálném čase přímo v boji. Systém AGS tak bude vojáky nejen chránit, ale i zvyšovat jejich bojeschopnost a efektivnost.

Státy NATO sdružené v programu AGS pořizují vysoce sofistikované bezpilotní letouny, mobilní pozemní pozorovací stanice a také budují operační středisko. Projekt řadí Aliance mezi naprosté priority.

  • RETIA pro NATO dodává speciální kontejnerová pracoviště vybavená elektronickými systémy, ve kterých budou operátoři vyhodnocovat data z bezpilotních letounů.
  • Na této prestižní zakázce pro NATO uplatňujeme zkušenosti z téměř dvacetiletého partnerství s českou armádou.
Zabezpečujeme životní cyklus produktu.
Pro jeden z nejdůležitějších obranných projektů NATO v Evropě realizuje společnost RETIA dodávku speciálních mobilních stanovišť.