Skip Navigation Links25 LET ZKUŠENOSTÍ > Novinky

Novinky

Navštívili nás zástupci General Dynamics European Land Systems (GDELS)

12. 07. 2018

Ve středu 11. července 2018 jsme se spolu se společností ELDIS Pardubice setkali s vysokými manažery firmy General Dynamics European Land Systems (GDELS) a to nejprve na Krajském úřadě Pardubického kraje a následně v prostorách naší společnosti. Jednalo se o součást Českého průmyslového turné skupiny GDELS, v jehož rámci hledá partnery pro různé projekty mezi soukromými i státními průmyslovými podniky v oblasti vývoje, výroby a dodávek.

Oficiální recepce na Velvyslanectví ČR v Budapešti ke Dni ozbrojených sil ČR

19. 06. 2018

Při příležitosti Dne ozbrojených sil ČR se konala na Velvyslanectví České republiky v Budapešti oficiální recepce. Zahájil ji velvyslanec Juraj Chmiel a přidělenec obrany generálmajor Ján Gurník.

EUROSATORY zaujal radar ReTWis 5

18. 06. 2018

Mezinárodní veletrh Eurosatory 2018 je za námi. Byl to úspěšný týden. Velký ohlas zaznamenal náš unikátní radar přes zeď ReTWis 5. Zájem budil nejen u speciálních zásahových jednotek různých zemí, ale zaujal i redakci veletržního časopisu Eurosatory Daily-Day 1.

Čeští vojáci na cvičení Tobruq Legacy 2018 s modernizovaným 2K12 KUB CZ

14. 06. 2018

Za účasti téměř tisícovky vojáků z devatenácti států končí v těchto dnech na území Maďarska a Slovenska mezinárodní cvičení Tobruq Legacy 2018. Do společného výcviku jednotek pozemní protivzdušné obrany se zapojili také čeští vojáci z 25. protiletadlového raketového pluku ze Strakonic úkolovým uskupením pozemní protivzdušné obrany prostřednictvím modernizovaného protiletadlového raketového komplexu 2K12 KUB CZ.

Více než stovku cílů cvičně sestřelili strakoničtí vojáci během přípravy na bojové střelby

25. 05. 2018

Strakoničtí vojáci se připravují na bojové střelby z protiletadlových raketových kompletů. Osádky bojových vozidel S-10M2D proto v posledních dvou týdnech absolvovaly ve spolupráci s kolegy z 252. protiletadlového raketového oddílu a praporu podpory výcvik, během kterého operátoři zachytili a fiktivně sestřelili přes stovku imitovaných vzdušných cílů. Detekci cílů zabezpečovalo námi dodané průzkumné čidlo ReVISOR.

Navštívil nás americký právník a konzultant Lanny Davis

21. 05. 2018

Dnes jsme u nás přivítali velmi vzácnou zahraniční návštěvu. Navštívil nás významný americký právník a konzultant Lanny Davis. Velmi rádi jsme mu představili naše stěžejní produkty.