Skip Navigation LinksÚvodní strana > Produkty > Radarová technika

Radarová technika

Radarové systémy, modernizace radarů a radarové komponenty

Dodávky nových radarových systémů, řešení modernizace stárnoucích radarů a  integrace moderních dotazovačů IFF do zbraňových i radarových systémů. Nabídka radiolokačních komponent.

ReVISOR radar krátkého dosahu

ReVISOR představuje základní prostředek radarového průzkumu vzdušného prostoru bojiště. S potřebnou přesností detekuje, identifikuje a s rychlou obnovou informace sleduje vzdušné cíle. ReVISOR je určen zejména pro podporu protiletadlových kompletů typu VSHORAD.

Dne 22.4. 2014 RETIA slavnostně předala 25. protiletadlovému raketovému pluku Armády České republiky průzkumné čidlo ReVISOR. Tento výrobek, který vyvinula a vyrobila RETIA uspěl ve všech parametrech několikaměsíčního důkladného testování armádou.

Implementací čidla ReVISOR se završila funkčnost modulu V-SHORAD určeného do úkolového uskupení pozemní protivzdušné obrany dle standardů NATO.

ReVEAL radar včasné výstrahy

ReVEAL je mobilní 2D radar dlouhého dosahu pracující v pásmu VHF, slouží zejména jako radar včasné výstrahy.

Modernizace radarů

Částečná nebo kompletní modernizace všech druhů pozemních radarů v závislosti na stavu konkrétního systému a dle specifických požadavků zákazníka mající za cíl zejména prodloužení životnosti, levnější provoz a údržbu, zvýšení odolnosti v podmínkách REB či zlepšení základních parametrů.

Integrace dotazovačů IFF

Integrace dotazovačů IFF standardu MARK 12, MARK 10 do radiolokačních a zbraňových systémů, velmi krátkého, krátkého, středního i dlouhého dosahu.

Radarové komponenty

Široká škála radarových a RF komponent vhodných pro aplikace v radiolokační a mikrovlnné technice.