Skip Navigation LinksÚvodní strana > Produkty > Radarová technika > Modernizace radarů

Modernizace radarů

Částečná nebo kompletní modernizace všech druhů pozemních radarů v závislosti na stavu konkrétního systému a dle specifických požadavků zákazníka mající za cíl zejména prodloužení životnosti, levnější provoz a údržbu, zvýšení odolnosti v podmínkách REB či zlepšení základních parametrů.

Modernizace radaru P-18

Komplexní modernizace přehledového radaru dlouhého dosahu v pásmu VHF nabízí náhradu veškeré elektroniky moderní digitální technikou s polovodičovým vysílačem a signálovým procesorem na bázi adaptivního MDT.

Modernizace radaru P-19

Dílčí modernizace mobilního přehledového radaru zaměřená především na digitalizaci, moderní výkonné signálové zpracování a digitální výnos dat na mobilní C3I, C4I SR pracoviště.

Modernizace radaru P-37

Rozsáhlá modernizace přehledového radiolokátoru rozšiřuje pěti-kanálovou koncepci vysílací a přijímací trasy originálního radaru též na pěti-kanálové řešení signálového procesoru a datového zpracování.

Modernizace radaru ST-68

Dílčí modernizace přehledového 3D radaru zkvalitňující stávající signálové a datové zpracování vybavuje radar též novým systémem IFF a novou IFF anténou.