Skip Navigation LinksÚvodní strana > Produkty > C2, C4I2 a C4ISR systémy

C2, C4I2 a C4ISR systémy

Systémy velení a řízení na různých stupních velení

Mobilní automatizované systémy velení a řízení, vývoj a dodávky systémů velení a řízení dle specifických požadavků zákazníka, rozšíření nebo modernizace stávajících systémů.

RACCOS

Automatizovaný systém RACCOS je mobilní komunikační a informační systém velení a řízení, který je možné provozovat jednotkami PVO na stanovištích i během přesunu.

ReTOB

Aparatura vzdušného pozorovatele ReTOB umožňuje 3D detekci cílů v prostoru, který není pokryt radarovými prostředky.

ReWET

Terminál palebného prvku ReWET zajišťuje hlasovou a datovou komunikační podporu pro integraci různorodých zbraňových prostředků typu MANPAD, VSHORAD do systému velení a řízení PVO.

ReDIN

Digitální systém pro interní hlasovou komunikaci určený zejména pro zástavbu do vozidel, kontejnerových pracovišť a bunkrů, který zprostředkuje vzájemnou komunikaci osádky i propojení s nadřízeným centrem pomocí taktických radiokomunikačních prostředků.

C2 moduly

Prostředky velení a řízení vyvinuté pro účinnou podporu moderních protiletadlových kompletů typu SHORAD a VSHORAD používané zejména jako autonomní součást radiolokátorů PVO.

Projekt AGS

Jeden z hlavních společných projektů takzvané "chytré obrany" NATO.

Projekt LLAPI

LLAPI (Low Level Air Picture Interface) je komunikační rozhraní umožňující interoperabilitu národních armád zemí NATO v případě jejich součinnosti.

Rozšíření a modernizace C2 a C3 systémů

Rozšíření nebo modernizace stávajících velitelských a informačních systémů na různém taktickém stupni různých druhů armád.